Кошик
46 відгуків
ТОВ "МЕД ТРЕЙД"
+380 (50) 584-99-51

Ультразвукова діагностична система (узд апарат) Philips EPIQ 7

  • Під замовлення
clockВідправка з 26 грудня 2022

1 900 000 грн

+380 (50) 584-99-51
VIBER
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Ультразвукова діагностична система (узд апарат) Philips EPIQ 7
Ультразвукова діагностична система (узд апарат) Philips EPIQ 7Під замовлення
1 900 000 грн
+380 (50) 584-99-51
VIBER
Купити

Опис

EpiQ 7
  • Грандіозна ультразвукова система нового покоління на базі нової архітектури
  • Досконала ергономіка сенсорного управління і прекрасний дизайн системи
  • Унікальна матрична технологія датчиків xMATRIX
  • Висока діагностична точність у всіх режимах
  • Підтримує як компресійну эластографию, так і эластографию сдвиговой хвилі

EPIQ 7 – це новий напрямок в ультразвук преміум-класу, яке забезпечує безкомпромісний рівень клінічних характеристик, відповідний вимогам найвимогливіших сучасних практик.

Це наша наймогутніша архітектура, коли-небудь використана ультразвукової візуалізації.

Вона зачіпає всі аспекти отримання і обробки акустичних даних і дозволяє по-справжньому відчути еволюцію ультразвуку в більш грунтовний метод візуалізації.

Платформа підтримує запатентовані датчики xMATRIX і передової модуль Anatomical Intelligence та забезпечує найвищий рівень характеристик у преміум-класі

Коротка ХАРАКТЕРИСТИКИ АПАРАТУ:

·     Преміум клас

·     Стаціонарний апарат

·     Монітор: 21.5 "

·     Постійно-хвильовий допплер

·     Тканинної доплер

·     Анатомічний М-режим

·     Стрес-ехо

·     Автоматичний розрахунок комплексу інтима-медіа

·     Програма STIC

·     Автоматична оцінка локальної скоротливості міокарда

·     Матричні датчики:

-2D

-4D

·     4D в кардіології

·     4D в акушерстві

·     Технологія Fusion

 

Технології:

1.      Технологія NSIGHT від PHILIPS – абсолютно новий підхід

Запатентована Philips технологія nSIGHT – це абсолютно новий безкомпромісний підхід до формування ультразвукових зображень. На відміну від традиційних систем, які формують зображення порядково, nSIGHT забезпечує оптимальне дозвіл зображення на піксельному рівні.

2.      Унікальна архітектура

Запатентована технологія nSIGHT включає новий точний формувач променя і потужну масову паралельну обробку. Унікальна архітектура захоплює величезну кількість акустичних даних, а потім перетворює ідеально сфокусовані промені, забезпечуючи точне дозвіл кожного пікселя зображення.

3.      Наша наймогутніша архітектура, коли-небудь використана ультразвукової візуалізації

Характеристики EPIQ зачіпають всі аспекти отримання і обробки акустичних даних і дозволяють по-справжньому відчути еволюцію ультразвуку в більш грунтовний метод візуалізації.

 

Порівняння EPIQ 7 з традиційними системами преміум-класу демонструє якісно нові досягнення в характеристиках візуалізації:

 

1.      Збільшення проникаючої здатності на 76% (проникаюча здатність = можливість сканування на глибині з підтримкою дозволу, необхідного для проведення дослідження)*

 

2.      Збільшення тимчасового дозволу на 213% (можливість підтримувати дозвіл на більш високих кадрових частотах)

Дизайн платформи дозволяє користувачеві проводити дослідження, пройшовши мінімальний навчання. Функції автоматизації забезпечують ефективність на всіх етапах дослідження. Наприклад, Real Time iSCAN (AutoSCAN) постійно автоматично оптимізує параметри посилення і компенсації посилення часу для оптимальної якості зображення в режимах 2D і Live 3D.

EPIQ 7 – наша сама інтелектуальна ультразвукова система преміум-класу з повним набором простих у використанні інструментів кількісного аналізу.

4.      Технологія nSIGHT розширює можливості xMATRIX

Ультратонкі двомірні зрізи. Використання режиму Live xPlane для одночасної візуалізації в двох площинах з повною роздільною здатністю, тобто отримання вдвічі більше клінічної інформації за той самий час. Майже изовоксельное дозвіл будь-яких площин у обсязі. Надсилання зображень тривимірної мультипланарних реконструкції у площинах X, Y і Z у будь системи передачі та архівування зображень з допомогою експорту DICOM.

Чудова об'ємна 4D-візуалізація в режимі реального часу в абдомінальних та акушерських дослідженнях. Тепер все це можливо.

5.      Технологія PureWaveМайже ідеальна однорідність кристалів PureWave розширює діапазон частот і вдвічі збільшує ефективність у порівнянні з датчиками з традиційних керамічних матеріалів. Результат – відмінна візуалізація, в тому числі в режимі доплеровском

6.      Еластографія для більш точної інформації про жорсткості тканин

EPIQ 7 підтримує як компресійну эластографию, так і эластографию сдвиговой хвилі. Високочутлива компресійна візуалізація не вимагає зовнішньої компресії і може використовуватися для оцінки відносної жорсткості різних тканин.

Еластографія сдвиговой хвилі використовує унікальні схеми для генерації імпульсів і виміру швидкості поширення зсувних хвиль через тканину.

Даний метод забезпечує абсолютні вимірювання жорсткості тканин і доведено ефективний при оцінці таких хвороб, як фіброз печінки.

7.      Доступ до мультимодальних зображень

Система дозволяє переглядати КТ, МРТ, ангіограма та ультразвукові зображення, отримані через DICOM. Минулі та поточні дослідження можна порівнювати без використання зовнішнього пристрою, що зчитує. Мультимодальні зображення можна переглядати безпосередньо під час візуалізації.

8.      Швидке і ефективне поєднання зображень

Приймайте впевнені рішення в складних діагностичних випадках з допомогою нових повністю інтегрованих можливостей швидкого і ефективного суміщення зображень КТ/МР/ПЕТ з ультразвуковими зображеннями в реальному часі

9.      Вдосконалена навігація голки

Навігація голки – інструмент підвищення ефективності інтервенційних процедур, таких як біопсії невеликих важко які візуалізуються утворень і абляції з важким доступом поблизу критичних структур. Тепер ці процедури можна проводити швидше і з меншою кількістю контрольних сканувань.

10.   Функція Auto Doppler для візуалізації судин

Функція Auto Doppler скорочує кількість кроків розміщення колірного вікна і контрольного об'єму з десяти до трьох, а також скорочує кількість повторних натискань на клавіші в середньому на 67,9%.

11.   Функція SmartExam

Технологія SmartExam зменшує час дослідження на 30-50%, а також знижує кількість натискань на клавіші (у деяких дослідженнях їх число може зменшуватися на 300). Крім того, SmartExam підвищує узгодженість досліджень, що проводяться різними користувачами.

Технологія забезпечує можливість швидкої і простої установки, точних узгоджуються анотацій, автоматичного перемикання режимів і отримання повідомлень про відсутність певних зображень, що прискорює проведення досліджень.

Крім того, SmartExam забезпечує автоматизацію кількісного аналізу, зменшуючи кількість необхідних кроків з допомогою алгоритму ZeroClick. Це дозволяє більше концентруватися на пацієнтах і менше на вимогах, а також зменшити кількість повторюваних дій, знизити стрес, підвищити якість планового технічного обслуговування та ефективність роботи відділення.

12.   Технологія Anatomical Intelligence – основа EPIQ 7

В основі потужної архітектури EPIQ 7 лежить ексклюзивна технологія Anatomical Intelligence Ultrasound (AIUS), покликана перетворити пасивну ультразвукову систему в активну адаптивне пристрій. Розширене моделювання органів, зрізи зображень і зарекомендував себе кількісний аналіз спрощують проведення досліджень, підвищують їх відтворюваність і забезпечують нові рівні клінічної інформації.

AIUS – це не тільки автоматизація повторюваних кроків, але і повноцінний комп'ютерний аналіз з мінімальним втручанням користувача для одержання необхідних результатів. Насправді багато наші інструменти включають технологію ZeroClick, тобто після завантаження роблять всі без участі користувача

 

Автоматизація

·       Автоматизований кількісна - ний аналіз в 2D з технологією ZeroClick для дорослої идетской ехографії

Ідеальний інструмент для будь-якого кабінету УЗД. Використовує технологію AIUS для автоматичного розпізнавання області інтересу, виклику програми кількісного аналізу і швидкого доступу до розрахунків фракції викиду в 2D і обсягами. Автоматичний розрахунок фракції викиду доступний під час дослідження і включений в щоденний протокол.

 

·       Автоматизований кількісний аналіз руху серця  з технологією ZeroClick дляисследований дорослих пацієнтів

Цей інструмент забезпечує відтворення вимірювання глобальної поздовжньої деформації на основі відстеження спекл-шумів в режимі 2D. Також проводиться точний розрахунок фракції викиду за рахунок автоматичного розпізнавання області інтересу і виклику відповідного додатка.

 

Навігація

Mitral Valve Navigator A. I

Даний інструмент всього за вісім кроків спрямованих перетворює реальновременной тривимірний об'єм мітрального клапана в його легко интерпретируемую модель і забезпечує доступ до повного списку вимірювань і обчислень. Порівняно з доступними раніше інструментами, MVNA.I. скорочує кількість клацань при моделюванні і вимірах на 89%.

Новий планшетний інтерфейс EPIQ 7 суттєво зменшує кількість натискань на клавіші, рухів (на 40-80%) і кроків досліджень (на 15%)!

Інформація для замовлення

  • Ціна: 1 900 000 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner