Кошик
76 відгуків
ТОВ "МЕД ТРЕЙД"
+380 (50) 584-99-51
+380 (97) 372-31-22

Ультразвукова діагностична система (взуття апарат) Philips EPIQ 7

  • Під замовлення
clockВідправка з 30 жовтня 2023

1 900 000 

+380 (50) 584-99-51
VIBER
  • +380 (97) 372-31-22
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Ультразвукова діагностична система (взуття апарат) Philips EPIQ 7
Ультразвукова діагностична система (взуття апарат) Philips EPIQ 7Під замовлення
1 900 000 
+380 (50) 584-99-51
VIBER
  • +380 (97) 372-31-22
Купити

Опис

EpiQ 7
  • Грандіозна ультразвукова система нового покоління на базі нової архітектури
  • Досконала ергономіка сенсорного керування та прекрасний дизайн системи
  • Унікальна матрична технологія датчиків xMATRIX
  • Найвища діагностична точність у всіх режимах
  • Підтримує як компресійну еластографію, так і еластографію зсувової хвилі

EPIQ 7 — це новий напрям у ультразвукі преміумкласу, яке забезпечує безкомпромісний рівень клінічних характеристик, що відповідає вимогам найвимогливіших сучасних практик.

Це наша найпотужніша архітектура, коли-небудь використана в ультразвуковій візуалізації.

Вона зачіпає всі аспекти отримання й оброблення акустичних даних і дає змогу по-справжньому відчути еволюцію ультразвуку в більш ґрунтовний метод візуалізації.

Платформа підтримує запатентовані датчики xMATRIX і передовий модуль Anatomical Intelligence і забезпечує найвищий рівень характеристик у преміумкласі

Коротка ХАРАКТЕРИСТИКИ АППАРАТА:

·     Преміумклас

·     Стаціонарний апарат

·     Монітор: 21.5 "

·     Постійно-хвильовий доплер

·     Тканинний доплер

·     Анатомічний М-режим

·     Стрес-ехо

·     Автоматичний розрахунок комплексу інтиму-медіа

·     Програма STIC

·     Автоматична оцінка локальної скоротливості міокарда

·     Матричні датчики:

-2D

-4D

·     4D у кардіології

·     4D в акушерстві

·     Технологія Fusion

 

Технології:

1.      Технологія NSIGHT від PHILIPS — абсолютно новий підхід

Запатентована Philips технологія nSIGHT — це абсолютно новий безкомпромісний підхід до формування ультразвукових зображень. На відміну від традиційних систем, які формують зображення построчно, nSIGHT забезпечує оптимальну роздільну здатність зображень на піксельному рівні.

2.      Унікальна архітектура

Запатентована технологія nSIGHT містить новий точний формувач променя та потужну масову паралельну обробку. Унікальна архітектура захоплює величезну кількість акустичних даних, а потім перетворює ідеально сфокусовані промені, забезпечуючи точну роздільну здатність кожного пікселя зображення.

3.      Наша найпотужніша архітектура, коли-небудь використана в ультразвуковій візуалізації

Характеристики EPIQ охоплюють усі аспекти отримання та оброблення акустичних даних і дають змогу по-справжньому відчути еволюцію ультразвуку в більш ґрунтовний метод візуалізації.

 

Порівняння EPIQ 7 з традиційними системами преміумкласу демонструє якісно нові досягнення в характеристиках візуалізації:

 

1.      Збільшення проникної здатності на 76% (проникна здатність = можливість сканування на глибині з підтримкою роздільної здатності, необхідної для проведення дослідження)*

 

2.      Збільшення тимчасової роздільної здатності на 213% (можливість підтримувати роздільну здатність на вищих кадрових частотах)

Дизайн платформи дає змогу користувачеві проводити дослідження, пройшовши мінімальне навчання. Функції автоматизації забезпечують ефективність на всіх етапах дослідження. Наприклад, Real Time iSCAN (AutoSCAN) постійно автоматично оптимізує параметри посилення й компенсації посилення за часом для оптимальної якості зображень у режимах 2D і Live 3D.

EPIQ 7 — наша інтелектуальна ультразвукова система преміумкласу з повним набором простих у використанні інструментів кількісного аналізу.

4.      Технологія nSIGHT розширює можливості xMATRIX

Ультратонкі двовимірні зрізи. Використана — ніе режими Live xPlane для одночасної візуалізації у двох площинах із повною роздільною здатністю, тобто отримання вдвічі більше клінічної інформації за той самий час. Майже споконвічна роздільна здатність будь-яких площин у об'ємі. Відсилання зображень тривимірної мультипланарної реконструкції в площинах X, Y і Z в будь-які системи передавання й архівації зображень за допомогою експорту DICOM.

Чудова об'ємна 4D-візуалізація в режимі реального часу в абдомінальних і акушерських дослідженнях. Тепер усе це можливо.

5.      Технологія PureWave  ― Майже ідеальна однорідність кристалів PureWave розширює діапазон частот і вдвічі збільшує ефективність, порівнюючи з датчиками з традиційних керамічних матеріалів. Результат — чудова візуалізація, зокрема в доплерівському режимі

6.      Еластографія для точнішої інформації про жорсткість тканин

EPIQ 7 підтримує як компресійну еластографію, так і еластографію зсувової хвилі. Високочутлива компресійна візуалізація не вимагає зовнішньої компресії та може використовуватися для оцінки відносної жорсткості різних тканин.

Еластографія зсувної хвилі використовує унікальні схеми імпульсів для генерації та вимірювання швидкості поширення зсувних хвиль через тканину.

Цей метод забезпечує абсолютні вимірювання жорсткості тканин і доведено ефективний під час оцінки таких хвороб, як-от фіброз печінки.

7.      Доступ до мультимодальних зображень

Система дає змогу переглядати КТ, МРТ, ангіограми та ультразвукові зображення, отримані через DICOM. Попередні та поточні дослідження можна порівнювати без використання зовнішнього зчитувального пристрою. Мультимедальні зображення можна переглядати навіть безпосередньо під час візуалізації.

8.      Швидке й ефективне поєднання зображень

Приймайте впевнені рішення в складних діагностичних випадках за допомогою нових повністю інтегрованих можливостей швидкого й ефективного поєднання зображень КТ/МР/ПЕТ із ультразвуковими зображеннями в реальному часі

9.      Удосконалена навігація голки

Навігація голки — інструмент підвищення ефективності інтервенційних процедур, як-от біопсії невеликих важкої візуалізованих утворень і абляції з важким доступом поблизу критичних структур. Тепер ці процедури можна проводити швидше та з меншою кількістю контрольних сканувань.

10.   Функція Auto Doppler для візуалізації судин

Функція Auto Doppler скорочує кількість кроків розміщення колірного вікна та контрольного об'єму з десяти до трьох, а також скорочує кількість повторних натискань на клавіші в середньому на 67,9%.

11.   Функція SmartExam

Технологія SmartExam зменшує час дослідження на 30-50%, а також знижує кількість натискань на клавіші (в деяких дослідженнях їх кількість може зменшуватися на 300). Крім того, SmartExam підвищує узгодженість досліджень, що проводяться різними користувачами.

Технологія забезпечує можливість швидкого та простого настроювання, точних сполучних анотацій, автоматичного перемикання режимів і отримання повідомлень про брак певних зображень, що прискорює проведення досліджень.

Крім того, SmartExam забезпечує автоматизацію кількісного аналізу, зменшуючи кількість необхідних кроків за допомогою алгоритму ZeroClick. Це дає змогу більше концентруватися на пацієнтах і менше на вимогах, а також зменшити кількість повторюваних дій, знизити стрес, підвищити якість планового технічного обслуговування й ефективність роботи відділення.

12.   Технологія Anatomical Intelligence – основа EPIQ 7

В основі потужної архітектури EPIQ 7 лежить ексклюзивна технологія Anatomical Intelligence Ultrasound (AIUS), покликана перетворити пасивну ультразвукову систему на активний адаптивний пристрій. Розширене моделювання органів, зрізи зображень і зарекомендував себе кількісний аналіз спрощують проведення досліджень, підвищують їх відтворюваність і забезпечують нові рівні клінічної інформації.

AIUS — це не тільки автоматизація повторюваних кроків, але й повноцінний комп'ютерний аналіз із мінімальним втручанням користувача для отримання необхідних результатів. Насправді багато наших інструментів містять технологію ZeroClick, тобто після завантаження роблять усе без участі користувача

 

Автоматизація

·       Автоматизований кількісний аналіз 2D з технологією ZeroClick для дорослої йдеської луни

Ідеальний інструмент для будь-якого кабінету УЗД. Використовує технологію AIUS для автоматичного розпізнавання зони цікавості, виклику програми кількісного аналізу та швидкого доступу до розрахунків фракції викиду на 2D і обсягів. Автоматичний розрахунок фракції викиду доступний під час дослідження та входить у щоденний протокол.

 

·       Автоматизований кількісний аналіз руху серця  з технологією ZeroClick для досліджень дорослих пацієнтів

Цей інструмент забезпечує відтворювані виміри глобальної поздовжньої деформації на основі відстеження спекл-шумів у режимі 2D. Також здійснюється точний розрахунок фракції викиду завдяки автоматичному розпізнаванню зони інтересу та виклику відповідної програми.

 

Навігація

Mitral Valve Navigator A.I

Цей інструмент усього за вісім спрямованих кроків перетворює реально сучасний тривимірний об'єм мітрального клапана на його легко інтерпретовану модель і забезпечує доступ до повного списку вимірювань і обчислень. Порівнюючи з доступними раніше інструментами, MVNA.I. скорочує кількість клацань під час моделювання та вимірювань на 89%.

Новий планшетний інтерфейс EPIQ 7 істотно зменшує кількість натискань на клавіші, рухів (на 40-80%) і кроків досліджень (на 15%)!

Інформація для замовлення

  • Ціна: 1 900 000 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner