Кошик
46 відгуків
ТОВ "МЕД ТРЕЙД"
+380 (50) 584-99-51

Монітор пацієнта Philips IntelliVue MX800

  • Під замовлення
clockВідправка з 14 грудня 2022

500 000 грн

+380 (50) 584-99-51
VIBER
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Монітор пацієнта Philips IntelliVue MX800
Монітор пацієнта Philips IntelliVue MX800Під замовлення
500 000 грн
+380 (50) 584-99-51
VIBER
Купити

Опис

Монітор пацієнта Philips IntelliVue MX800 спрощує доступ до інформації про пацієнта та підвищує надійність діагностики у всіх відділеннях лікарні. Жоден інший монітор пацієнта не здатний надати такого великого обсягу інформації біля ліжка хворого, і жоден інший монітор не оснащений такою кількістю коштів для підтримки прийняття клінічних рішень.

Монітор MX800 легко інтегрується в інформаційно - технологічну інфраструктуру лікарні і відрізняється винятковими можливостями з точки зору вибору конфігурації і масштабування.

  • Повний набір даних

Монітор IntelliVue MX800 оснащений вбудованим комп'ютером, який забезпечує наочне подання інформації про стан пацієнта і клінічно важливих параметрах безпосередньо біля ліжка хворого.

Крім цього, MX800 здатний обмінюватися інформацією з іншими пристроями, що дозволяє лікарям приймати більш обгрунтовані рішення безпосередньо на місці надання медичної допомоги.

  • Зручність застосування

Модель MX800 повністю сумісна з іншими моніторами сімейства IntelliVue і оснащена тим же інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.

Завдяки цьому даний монітор легко інтегрується в існуючу інформаційно-технологічну інфраструктуру, допомагаючи персоналу оптимально розподілити свій час і ресурси, і в повній мірі використовувати свої професійні здібності.

  • Спільна робота незалежних компонентів

Монітор і вбудований в нього комп'ютер можуть працювати незалежно. Це дозволяє швидко отримувати необхідні дані з локальної мережі лікарні та з інших систем, не перериваючи моніторного спостереження за пацієнтом і без небезпеки пропуску сигналів тривоги.

  • Низький ризик інфікування

Корпус монітора IntelliVue MX800 відрізняється гладкою поверхнею і мінімальною кількістю швів — простота чищення приладу суттєво знижує ризик взаємного інфікування.

Швидке прийняття рішень

Монітор пацієнта Philips IntelliVue MX800 надає всю необхідну інформацію про пацієнта, а також можливість використання комплексу програм для прийняття клінічних рішень і підтримки робочих процедур безпосередньо на місці надання медичної допомоги.

Зручність роботи в будь-якому місці

Це надійне рішення дозволяє відображати дані моніторингу

в реальному часі спільно з клінічно важливою інформацією, отриманою від інших систем в локальній мережі лікарні, і допомагає раціоналізувати роботу персоналу у всьому установі.

  • Широкий екран

Широкий екран, інтуїтивно зрозумілий користувальницький інтерфейс, гнучка настройка параметрів відображення — все це підвищує надійність діагностики і спрощує роботу з монітором.

Відображення параметрів моніторингу та іншої важливої клінічної інформації на єдиному екрані дозволяє заощадити місце і зменшити кількість проводів в палаті.

  • Проста інтеграція в ІТ-інфраструктуру

Универсальная, полностью открытая медицинская рабочая станция без труда подключается к системам других производителей, благодаря чему ее можно легко интегрировать в информационно- технологическую инфраструктуру больницы, не создавая проблем для управления локальной сетью.

  • Выбор только нужных компонентов

Модульная конструкция измерительных блоков обеспечивает широкие возможности клинического применения монитора. Эта система отличается высоким уровнем масштабируемости и позволяет легко выбрать нужную конфигурацию.

  • Привычная работа

Продуманий і зручний користувальницький інтерфейс монітора IntelliVue спрощує навчання співробітників і дозволяє більш ефективно використовувати персонал в лікарні.

Інформація для замовлення

  • Ціна: 500 000 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner