Кошик
46 відгуків
ТОВ "МЕД ТРЕЙД"
+380 (50) 584-99-51

Дефібрилятор Philips HeartStart XL+

  • Очікується

205 000 грн

+380 (50) 584-99-51
VIBER
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Дефібрилятор Philips HeartStart XL+
Дефібрилятор Philips HeartStart XL+Очікується
205 000 грн
+380 (50) 584-99-51
VIBER

Опис

HeartStart XL без праці транспортується в умовах стаціонару у відділення, де необхідна допомога кардіологічного профілю. Поєднуючи функції ручного режиму з можливостями зовнішнього автоматичного дефібрилятора, HeartStart XL дозволяє користувачу, який надає першу допомогу на місці, незважаючи на кваліфікацію (спеціалізована реаниматологическая допомогу або інтенсивна терапія з підтримання серцевої діяльності на до госпітальному етапі), грамотно проводити процес дефібриляції.

В режимі автоматичної дефібриляції (AED), голосова підказка і текстове повідомлення координують дії персоналу служб догоспітального етапу, в той час як HeartStart XL безперервно здійснює моніторинг і виводить на дисплей ЕКГ пацієнта.

По прибуттю спеціаліста реаніматолога, HeartStart XL легко переключається з автоматичного на ручний режим, дозволяючи виконавцю отримати доступ до ряду додаткових терапевтичних параметрів, таких як вибір рівня енергії (від 2 до 200 Джоуль), проведення неінвазивної кардіостимуляції (додатково) визначення насичення крові киснем SpO2 пульсоксиметр (додатково) і виконання синхронізованою кардиоверсии
Швидка перезарядка

Заряджається до високоенергетичного рівня, 200 Дж, менш ніж за 3 секунди.

  • Технологія SMART Biphasic

Доведено клінічно, що форма імпульсної кривий SMART Biphasic, запатентована компанією Philips, перевершує высокоэнергетическую монофазную форму хвилі дефібриляції в ефективності та мінімізації постдефибрилляционной дисфункції міокарда.

  • Компенсації впливу імпедансу

Оцінює імпеданс грудної клітки і доставляє низькоенергетичний розряд, адаптований до фізіологічних особливостей конкретного пацієнта.

  • Синхронізована кардіоверсія

Форма імпульсної кривий дефибриллирующего розряду SMART Biphasic компанії Philips, пройшов клінічні випробування, в ході яких доведена ефективність його застосування при кардиоверсии в терапії фібриляції передсердь.

  • Простота застосування

1-2-3 алгоритм – Чіткий 1-2-3 алгоритм робить процес дефібриляції доступним для всіх користувачів.

Режим автоматичної зовнішньої дефібриляції (AED) ― голосові і текстові підказки керують процесом дефібриляції, виконуваних користувачем. Заданий рівень енергії розряду не перевищує 150 Дж.Самоклеючі пластини (додатково) – зовнішні/зовнішні пластини для дорослих моделюються в педіатричні шляхом зсуву зовнішніх контактів.

Легковажність, компактність, міцність:

  1. Портативність – Менше ніж 14 фунтів (6,35 кг)
  2. Компактність ― легко встановлюється на стандартні лікарняні ноші.
  3. Міцність – стійкий до зміщення в стаціонарних умовах та при транспортуванні пацієнта

Інформація для замовлення

  • Ціна: 205 000 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner