Кошик
76 відгуків
ТОВ "МЕД ТРЕЙД"
+380 (50) 584-99-51
+380 (97) 372-31-22

Дефібрилятор Philips HeartStart XL+

 • Очікується

205 000 

+380 (50) 584-99-51
VIBER
 • +380 (97) 372-31-22
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Дефібрилятор Philips HeartStart XL+
Дефібрилятор Philips HeartStart XL+Очікується
205 000 
+380 (50) 584-99-51
VIBER
 • +380 (97) 372-31-22

Опис

HeartStart XL легко транспортується в умовах стаціонару в відділення, де необхідна допомога кардіологічного профілю. Поєднуючи функції ручного режиму з можливостями зовнішнього дефібрилятора, HeartStart XL дає змогу користувачеві,  Надає першу допомогу на місці, попри кваліфікацію (спеціалізована реаніматологічна допомога або інтенсивна терапія з підтримки серцевої діяльності на до шпитальному етапі), грамотно проводити процес дефібриляції.

У режимі автоматичної дефібриляції  (AED), голосова підказка та текстове повідомлення координують дії  персоналу служб догоспитального етапу, тоді як HeartStart XL безперервно здійснює моніторинг і виводить на дисплей ЕКГ пацієнта.

За прибуттю фахівця реаніматолога, HeartStart XL легко перемикається з автоматичного в ручний режим, даючи змогу виконавцю отримати доступ до низки додаткових терапевтичних параметрів, як-от вибір рівня енергії (від 2 до 200 Джоулів), проведення неінвазивної кардіостимуляції (додатково), визначення насичення крові киснем SpO2 пульсоксиметрія (додатково) і виконання синхронізованої кардіоверсії 
Швидке перезаряджання

Заряджається до високоенергетичного рівня, 200 Джменш ніж за 3 секунди.

 • Технологія SMART Biphasic

Доведено клінічно, що форма імпульсної кривої SMART Biphasic, запатентована компанією Philipsперевершує високоенергетичну монофазну форму хвилі дефібриляції в ефективності та мінімізації постдефібриляційної дисфункції міокарда.

 • Компенсації впливу імпедансу

Оцінює імпеданс грудної клітки та доставляє низькоенергетичний розряд, адаптований до фізіологічних особливостей конкретного пацієнта.

 • Синхронізована кардіоверсія

Форма імпульсної кривої дефібрилювального розряду SMART Biphasic компанії Philips, пройшов клінічні випробування, під час яких доведена ефективність його застосування під час кардіювання  в терапії фібриляції передсердь.

 • Простота застосування

 1-2-3 алгоритм — Чіткий 1-2-3 алгоритм робить процес дефібриляції доступним для всіх користувачів.

Режим автоматичної зовнішньої дефібриляції (AED) — голосові та текстові підказки керують процесом дефібриляції, що виконується користувачем. Заданий рівень енергії розряду не перевищує 150 Дж.Самоклейні пластини (додатково) — зовнішні/наручні пластини для дорослих моделюються в педіатричні способом зміщення зовнішніх контактів.

Легкість, компактність, міцність:

 1. Портативність – Менш ніж 14 фунтів (6,35 кг)
 2. Компактність ― легко встановлюється на стандартні лікарняні ножиці.
 3. Міцність — стійкий до зміщення в стаціонарних умовах і під час транспортування пацієнта

Інформація для замовлення

 • Ціна: 205 000 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner