Кошик
46 відгуків
ТОВ "МЕД ТРЕЙД"
+380 (50) 584-99-51

Дефібрилятор Philips HeartStart FRx

  • Під замовлення
clockВідправка з 14 грудня 2022

90 000 грн

+380 (50) 584-99-51
VIBER
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Дефібрилятор Philips HeartStart FRx
Дефібрилятор Philips HeartStart FRxПід замовлення
90 000 грн
+380 (50) 584-99-51
VIBER
Купити

Опис

Надійний. Розроблений для застосування в реальних життєвих умовах, HeartStart FRx був створений для успішного проходження строгих вимог тестування: струмінь води, навантаження тиском аж до 500 фунтів і падіння на бетонну поверхню з висоти 1 метр.

Готовий до роботи, коли необхідно. Перед виходом у виробництво кожен HeartStart FRx проходить оцінку за 120 параметрами. Під час експлуатації HeartStart FRx автоматично виконує самотестування не тільки щонеділі, але й кожен день. Всього, він виконує понад 85 різних тестів. В тому числі, пристрій виробляє перевірку готовності електродів до експлуатації.

Простота в застосуванні. Збереження життя – це стрес. Дефібрилятор надає Вам повну підтримку, не дозволяючи відволікатися ні на що інше. HeartStart FRx надає на вимогу інструктаж з СЛР, дозволяючи знаходиться в стресовій ситуації користувачеві відновити свої знання. Спокійний, ясний голос інструктора точно регулює дії виконавця, забезпечуючи керівництво за кожним його кроком. Всього 3,5 фунта – це один із самих маленьких і легень дефібриляторів.

Полегшує порятунок дітей з допомогою ключа режиму дитина/новонароджений. Єдиний на ринку, з допомогою ключа режиму дитина (новонароджений, HeartStart FRx перетворюється в педіатричний дефібрилятор, адаптуючи голосові інструкції та лікувальні заходи до потреб дитини. Це означає, що для дорослих, дітей і немовлят застосовується один набір електродів, що спрощує складність виконання реанімації.

Збільшує ефективність СЛР. Недавні дослідження показали, що СЛР має більший вплив на виживання, ніж це вважалося раніше.Найбільш важливим є забезпечення розряду відразу після компресії грудної клітини. HeartStart FRx Quick Shock розвиває розряд вже через 8 секунд (зазвичай) після притискання електродів до грудної клітки. Генерація розрядів іншими апаратами може вимагати в 2 або 3 рази більшого часу, зменшуючи ймовірність успішної реанімації і, можливо, виживання...

Ефективність

Електроімпульсна терапія, забезпечувана HeartStart FRx, пройшла більш ніж 40 досліджень ефективності і є найбільш надійною в індустрії. Технологія потужнострумової/низько енергетичної терапії Philips забезпечує ефективний дефибрилляционный розряд, мінімізуючи побічні ефекти, згубні для чутливих тканин серця. Тобто, HeartStart FRx може розвивати свою максимальну потужність з самого першого розряду...

Інформація для замовлення

  • Ціна: 90 000 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner