Кошик
64 відгуків
ТОВ "МЕД ТРЕЙД"
+380 (50) 584-99-51
+380 (97) 372-31-22

Мобільна хірургічна система (С-дуга) Philips BV Pulsera

Best price
  • Під замовлення
clockВідправка з 28 червня 2023

475 000 

+380 (50) 584-99-51
VIBER
  • +380 (97) 372-31-22
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Мобільна хірургічна система (С-дуга) Philips BV Pulsera
Мобільна хірургічна система (С-дуга) Philips BV PulseraПід замовлення
475 000 
+380 (50) 584-99-51
VIBER
  • +380 (97) 372-31-22
Купити

Опис

Для проведення складних інтервенційних процедур потрібна потужна мобільна рентгеноскопическая система.

BV Pulsera, від Philips, це робоча система для інтервенційних процедур, призначена для рутинних операцій і дозволяє виконувати процедури з мінімальною інвазивністю; реабілітація пацієнтів після таких процедур проходить значно швидше.

Технологія обертання аноду і автоматичний режим глибокого проникнення дають можливість віртуально переглянути наскрізь будь-якого пацієнта. Можна побачити найдрібніші деталі під граничними кутами огляду і спостерігати скорочуються анатомічні об'єкти.

В ході операції BV Pulsera дозволяє відображати зображення в динаміці з достатньою чіткістю. Режим імпульсної експозиції дозволяє отримати зображення з чудовою контрастністю, усуває артефакти за рахунок руху в ході досліджень судин серця, і в результаті Ви отримуєте зображення, позбавлені розмитості через серцевих скорочень.

Завдяки BV Pulsera Ви озброєні тієї потужністю і часом якістю зображення, які Вам потрібні.

Області застосування:

Система обладнана 9" або 12" підсилювачем зображень і застосовується в різних областях

1. Серцево-судинні процедури

2. Ортопедична хірургія

3. Абдомінальна хірургія

4. Нейрохірургічні процедури

5. Торакальна хірургія

BV Pulsera характеризується чіткістю візуалізації і великою потужністю в широкому діапазоні застосування ― від досліджень в режимі Погоні за болюсом до пластики аневризми черевної аорти, від процедур на серці до неврологічних інтервенційних досліджень. Це дозволяє Вам виконувати роботу якнайкраще. BV Pulsera відповідає своїй назві і служить потужним імпульсом до розвитку.

Завдяки високоефективним компонентів рентгенівського блоку і винятковим параметрами системи відводу тепла BV Pulsera може застосовуватися при виконанні тривалих втручань на судинах серця і в ході інтервенційних процедур.

Технології:

1. SmartVision ― висока якість зображення при низькій дозі опромінення:

Philips розуміє, наскільки важливим є висока якість зображень. Тому компанія розробила нове покоління C-подібних кронштейнів для візуалізації, а саме ― SmartVision. SmartVision гарантує отримання при першій же експозиції зображення чудової якості при низькій дозі опромінення.

2. DoseWise

При розробці кожної нової системи Philips враховує, як можна поліпшити екранування та вдосконалити процес рентгенівської експозиції, щоб домогтися додаткового зниження дози опромінення. Унікальні фільтри пучка рентгенівського випромінювання від Philips дозволяють знизити дозу, порівняно з традиційними фільтрами, на 40%. Для режимів імпульсної рентгеноскопії доза може бути знижена максимально на 75%.

Застосовуючи BV Pulsera, Ви можете внести революційні зміни в робочий процес.

Завдяки оптимальній конструкції мобільна станція перегляду не тільки має більш привабливий вигляд; вона також краще виконує свої функції.

 

Компактні розміри дозволяють легко пересувати систему навіть в межах обмеженого простору операційної.

Мала площа опори дозволяє встановити систему максимально близько до операційного столу. Унікальна конструкція значно спрощує процедуру чищення устаткування.

Працюючи з-дугою BV Pulsera і використовуючи переваги інтелектуальної концепції перегляду, оператор може ввести демографічні дані пацієнта вручну або вважати робочий список, увійшовши в мережу лікарні. Все це можна зробити, коли мобільна станція перегляду вже встановлена у хірургічного столу.

При запуску процедури оператору потрібно лише повернути монітор в бік лікаря. Згодом монітори можна повернути назад у бік оператора, який виконає обробку і пересилку зображень в системи PACS. Для забезпечення високої якості відображення зображень на екрані мобільна станція перегляду обладнана 18" рідкокристалічними моніторами.

Максимальна гнучкість досягається за рахунок регулювання висоти моніторів і встановлення їх на зручній для хірурга висоті, в залежності від того, як працює хірург ― сидячи або стоячи.

Конструкція BV Pulsera:

BV Pulsera спроектована так, щоб вона займала мало місця і, відповідно, залишала максимально вільним простір операційної.

Компактну мобільну станцію перегляду зручно перевозити, легко маневрувати під час перевезення; велика частина кімнати залишається вільною для хірурга і оператора. Конструкція BV Pulsera надає Вам не тільки більше простору; вона дає Вам більше ступенів свободи.

 

Philips дає захищеність:

Philips имеет 50-летний опыт в области разработки и технического обслуживания мобильных систем с C-образным кронштейном. Многолетняя история и опыт составляют надежную основу, позволяющую, при приобретении новой системы BV Pulsera, рассчитывать на высокий уровень технического обслуживания пользователей.

Вкладывая деньги в BV Pulsera, Вы делаете инвестиции в будущее развитие.

Philips бере на себе зобов'язання з розвитку технологій, надійних з точки зору перспективи. Це дозволяє підтримувати технологічні характеристики придбаної системи BV Pulsera на сучасному рівні протягом усього терміну її експлуатації.

Інформація для замовлення

  • Ціна: 475 000 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner