Кошик
46 відгуків
ТОВ "МЕД ТРЕЙД"
+380 (50) 584-99-51

Магнітно-резонансний томограф Philips Achieva 1.5 T

от
  • Під замовлення
clockВідправка з 14 січня 2023

25 000 000 грн

+380 (50) 584-99-51
VIBER
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Магнітно-резонансний томограф Philips Achieva 1.5 T
Магнітно-резонансний томограф Philips Achieva 1.5 TПід замовлення
25 000 000 грн
+380 (50) 584-99-51
VIBER
Купити

Опис

Оптимізація робочого процесу

Те, що раніше здавалося неможливим

1 Виконайте повну діагностику головног і спинного мозку менш ніж за 20 хвилин

2 Добийтеся чіткості цифровий субтракционной ангіографії за допомогою методу МР-ангіографії

3 Зміните свої погляди на співвідношення швидкості

Застосування новітніх технологій підвищує клінічну значимість методу магнітно-резонансної томографії.

Одночасно зростає складність проведених досліджень, сповільнюється процес діагностування і з'являється необхідність у додаткових витратах на навчання персоналу.

Технологія SmartExam охоплює більше 75% стандартно виконуваних процедур (дані по США)

Технологія SmartExam

Технологія SmartExam автоматизує процес планування та проведення дослідження, обробки даних — і все це

з допомогою одного клацання миші.

Програмні засоби SmartExam забезпечують автоматичне розпізнавання анатомічних структур, планування і виконання МР-дослідження за допомогою пакету ExamCards і, нарешті, проводять обробку отриманих зображень, завдяки чому ви отримуєте стовідсотково постійні

та відтворювані результати.

Ви можете створювати власні протоколи ExamCards у відповідності з уподобаннями вашого відділення, або скачувати протоколи допомогою NetForum, є мережевою спільнотою користувачів обладнання Philips.

Технологія SmartExam автоматизує проведення досліджень голови, хребта, колінних і плечових суглобів, які сумарно, як правило, становлять понад 75% від усіх проведених у відділенні досліджень.

На всіх томографах Philips Achieva серії A встановлений програмний пакет SmartExam

для досліджень головного мозку.

МР-томограф Achieva 1.5 T серії A оснащений 16-канальною системою збору даних FreeWave (можливе розширення до 32 каналів) і повним набором спеціалізованих багатоканальних котушок SENSE.

Додайте до цього можливості технології паралельного сканування SENSE, і ви отримаєте сканер, який змінить ваше уявлення про можливості візуалізації при силі поля 1,5 Тл.

Можливість прискореного сканування на системі Achieva дозволяє охоплювати більшу анатомічне покриття, досягати більш високого просторового і тимчасового дозволу і знижувати артефакти.

Дані характеристики системи дозволяють підвищити пропускну здатність відділення, а також виконувати дослідження на якісно новому рівні.

Клінічні рішення Philips Elite

Клінічні рішення Philips Elite забезпечать вас компонентами, необхідними для розширення діапазону і підвищення якості пропонованих вами медичних послуг.

Наші пакети клінічних рішень для нейрорадиологической діагностики, досліджень органів кістково-м'язової системи, всього тіла, мамографії, а також кардіологічних та судинних досліджень поєднують в собі переваги передових технологій візуалізації, спеціалізованих котушок і цінних інновацій в області раціоналізації робочого процесу.

Наприклад, клінічне рішення Elite для нейрорадиологической діагностики передбачає використання кращих у своєму класі котушок, таких як SENSE котушка для голови та хребта, а також раціоналізаторських інновацій робочого процесу, як наприклад, технологія SmartExam для головного мозку і хребта, і методик візуалізації, які йдуть далі морфології.

• Рішення для мамографії

Клінічне рішення Philips Elite для мамографії забезпечить вас всім необхідним для успішного та ефективного виконання діагностичних досліджень молочних залоз, а також проведення біопсії під контролем МРТ.

Інформація для замовлення

  • Ціна: 25 000 000 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner