Кошик
46 відгуків
ТОВ "МЕД ТРЕЙД"
+380 (50) 584-99-51

Магнітно-резонансний томограф Philips Achieva 3.0 T

  • Під замовлення
clockВідправка з 14 січня 2023

42 000 000 грн

+380 (50) 584-99-51
VIBER
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Магнітно-резонансний томограф Philips Achieva 3.0 T
Магнітно-резонансний томограф Philips Achieva 3.0 TПід замовлення
42 000 000 грн
+380 (50) 584-99-51
VIBER
Купити

Опис

Передові клінічні рішення

В системі Achieva 3.0 T TX реалізовані передові клінічні рішення, які допомагають досягти досконалості в МР-томографії.

Philips Elite Clinical Solutions — це невід'ємна частина нашого співробітництва з користувачами з наданням їм діагностичної та клінічної підтримки і урахуванням усіх діагностичних та клінічних потреб.

Рішення Elite Breast

Рання діагностика вогнищевих утворень молочної залози є важливим завданням і суттєво впливає на вибір подальшого методу лікування. Більш високе просторове і временноеразрешение томографів 3,0 Тл розширює можливості досліджень молочних залоз.

Застосування технології MultiTransmit дозволяє подолати фундаментальні проблеми візуалізації молочних залоз на МР-системах 3,0 Тл, забезпечуючи поліпшену однорідність і стабільну якість зображень.

Elite Breast — комплексне рішення для досліджень молочних залоз, що включає в себе такі рішення, як SmartExam Breast, MammoTrak і DynaCAD Enterprise. Функція SmartExam Breast забезпечує інтелектуальну підтримку при ланировании, сканування і обробки даних дослідження, підвищуючи відтворюваність результатів.

Крім того, вона включає в себе оптимізовані способи шиммирования для стабільного насичення сигналу від жиру, позбавляють від трудомісткої ручної установки і зводять до мінімуму необхідність в повторних дослідженнях.

Рішення Elite Neuro

Elite Neuro — це спеціалізований набір опцій для МР-досліджень у неврології.

Це рішення, створене на основі кращих у своєму класі методів МР-діагностики та функціональної візуалізації при інсульті, пухлинах головного мозку, дегенеративних та аутоімунних захворюваннях.

Воно поєднує в собі нові методи візуалізації та робочі процеси, підвищують клінічну достовірність, можливості і швидкість діагностики.

Відмінна відтворюваність досліджень на базі технологій SmartExam Brain і SmartExam Spine дозволяє порівнювати абсолютно однакові зрізи, навіть якщо дослідження виконувалися на різних МР-томографах Philips, різними операторами і в різний час.

Крім того, рішення Elite Neuro дозволяє виконувати передові функціональні і дифузійно-зважені дослідження, картування тензора дифузії, BOLD-візуалізацію і використання технології мічення артеріальних спінів.

 

Рішення Elite Clinical Solutions

Кожне рішення включає в себе ретельно підібране поєднання методів візуалізації, відповідних котушок і периферичних пристроїв, а також засоби підтримки робочих процесів, що допомагають підвищити клінічну та економічну ефективність.

Рішення Elite Clinical Solutions тісно пов'язані з сучасними передовими методами досліджень.

При їх створенні ми враховували побажання клієнтів і намагалися визначити їх потреби. Наша мета — запропонувати все необхідне в потрібний момент.

К примеру, среди этих решений присутствует передовая функция автоматического планирования, сканирования и обработки изображений — Philips SmartExam.

Воспроизводимые результаты могут быть получены в любое время, любым оператором и для любого пациента.

Решения для будущего — кардиологические исследования

Благодаря повышенной стабильности и качеству изображений система Achieva 3.0T TX может стать эталоном в кардиологических исследованиях.

За счет применения современной технологии MultiTransmit МР-томограф Achieva 3.0T TX обеспечивает новый уровень клинической эффективности для широкого спектра задач.

Высокая степень стабильности получаемых изображений обеспечивает качество при обследовании разных больных.

Таким образом, можно ожидать более стабильные результаты у пациентов любого телосложения.

Кроме того, за счет применения протоколов, сокращающих время исследования на величину до 40 %, МР-томограф Achieva 3.0T TX позволяет быстрее выполнять те исследования, скорость которых в системах с одним источником РЧ-энергии ограничена.

Таким образом повышается производительность труда и сокращается количество повторных исследований.

О технологии MultiTransmit:

Завдяки застосуванню технології MultiTransmit неоднорідність поля B1 однозначно зменшується, а візуалізація поразок значно краще.

Це особливо помітно для пацієнтів з асцитом.

Застосування технології MultiTransmit в дослідженнях хребта дає очевидний виграш у часі, в среднем30—40 %, тоді як діагностичне якість цілком порівнянно зі стандартними ІП з передачею одного сигналу

Інформація для замовлення

  • Ціна: 42 000 000 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner