Кошик
46 відгуків
ТОВ "МЕД ТРЕЙД"
+380 (50) 584-99-51

Ангіограф Philips AlluraXper FD10/10

  • Під замовлення
clockВідправка з 10 січня 2023

Ціну уточнюйте

+380 (50) 584-99-51
VIBER
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Ангіограф Philips AlluraXper FD10/10
Ангіограф Philips AlluraXper FD10/10Під замовлення
Ціну уточнюйте
+380 (50) 584-99-51
VIBER

Опис

Відмінною особливістю биплановых систем Allura Clarity є можливість виконання ендоваскулярних втручань під контролем рентгену з дозою рентгенівського випромінювання зниженою в середньому на 73% по відношенню до систем AlluraXper при покращеній якості зображення Allura Clarity – сімейство ангиографических систем експертного класу. Системи дозволяють виконувати повний спектр судинних процедур з охопленням всього тіла пацієнта.

Підтримка складних кардіологічних та педіатричних досліджень.

Найвищу якість зображення в коронарографії як у фронтальній, так і в латеральній площині. Спеціалізовані налаштування для досліджень в педіатрії та електрофізіології. Індивідуальні настройки Xper спрощують позиціонування

Система управління дозою DoseWise забезпечує низьку дозу рентгенівського опромінення і висока якість зображення. Тривимірні інструменти підтримують стратегії лікування при кардиопроцедурах.

Мінімізація дози опромінення і введення контрастної речовини з допомогою двухпроекционной системи рентгеноскопії серця і судин.

Двухпроекционная система рентгеноскопии сердца и сосудов оснащена функциями, необходимыми при лечении врожденного порока сердца. Она предоставляет в два раза больше информации при одной инъекции контрастного вещества, что особенно важно в педиатрии, и открывает группам врачей полный доступ к пациенту во время комплексных педиатрических обследований. Система Allura Clarity FD10/10 предлагает специальные педиатрические программы и настройки, разработанные совместно с детскими кардиологами. 

Двухплоскостная система рентгеноскопии сердца и сосудов упрощает работу.

Двоплоскісна система дослідження серця і судин Allura Clarity FD10/10 забезпечує гнучкість позиціонування і високу якість зображень, характерне для систем з плоскими цифровими детекторами. Ця система використовує Xper (персоналізовані налаштування), тому кожен користувач може використовувати особисті налаштування для автоматичного позиціонування та виконання інших переміщень системи. Двоплоскісна система Allura надає в два рази більше інформації на одну ін'єкцію контрастної речовини, що економить дорогоцінні хвилини.

Інформація для замовлення

  • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner