xMATRIX - нова ера розвитку УЗ датчиків
Нові засоби візуалізації дозволяють виявити більше інформації про тканини і вдосконалювати аналіз хвороби. Унікальна на ринку матрична технологія виготовлення датчиків xMATRIX від Philips зробила революцію в розвитку ультразвукових систем.
Використовуючи передову матричну технологію з елементами тонше людського волосся, датчики Філіпс xMATRIX надає об'ємну інформацію про роботу серця і забезпечує найвищу якість зображення. Датчики xMATRIX мають ергономічний дизайн і використовують міць 150 комп'ютерних плат. Датчик X7-2t xMATRIX об'єднується з датчиком X3-1 у системі iE33. Матричний сенсор Philips X7-2 був спеціально розроблений для педіатрії і являє собою ще один значний етап в Live 3D Echo, об'єднуючи технологію PureWave crystal з технологією тривимірного датчика xMATRIX.
Технологія xMATRIX допускає також візуалізацію Live xPlane – можливість отримувати одночасно дві проекції за одне сердечне скорочення. Керування променем системи, який може мати будь-який напрямок, дозволяє вибирати довільні площині у всіх напрямках і отримувати зображення необхідної проекції без втрати якості.
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ
• Якість зображень абсолютно нового, виключно високого рівня — навіть при дослідженні пацієнтів з поганим ультразвуковим вікном.
• Одночасна візуалізація в двох площинах в режимі реального часу.
• Отримання об'ємних даних без необхідності зміни датчика і переривання роботи.
Можна з упевненістю сказати, що цю технологію через 5-10 років чекає повсюдне поширення.
Плюси: завдяки електронній фокусуванні в будь-якому напрямку можливо підвищення роздільної здатності, гнучкість у побудові двовимірних зрізів і 3D/4D в реальному часі, зручність для лікаря (немає потреби маніпулювати датчиком механічно, оскільки в матричних фазованих датчиках можна змінювати площину сканування електронно з панелі управління сканером). Сьогодні такі датчики дуже ненадійні. Потенціал технології великий.
АПАРАТИ, ЩО ЗГАДУЮТЬСЯ В ЦІЙ СТАТТІ:
- Philips LumifyPhilips Lumify перетворює смартфон або планшет в прилад для ультразвукової діагностикиПовна версія статті