Кошик
64 відгуків
ТОВ "МЕД ТРЕЙД"
+380 (50) 584-99-51
+380 (97) 372-31-22

Philips Lumify

Philips Lumify
Philips Lumify підходить для УЗД серцево-судинної системи, опорно-рухового апарату і не тільки!!!

Ультразвукове дослідження (УЗД) є поширеним і ефективним засобом визначення стану органів і діагностики захворювань. До його привабливим рис можна віднести неінвазивність, оперативність і дешевизну.

Хоча зазвичай апарати для УЗД розраховані на стаціонарне використання, існують і портативні рішення, а останні досягнення мікроелектроніки зробили можливим випуск сканерів, що використовуються в парі з мобільним пристроєм, який виступає в якості монітора.

Компанія Philips представила на російському ринку мобільне рішення Lumify з можливістю телемедичних консультацій в онлайн-режимі. Датчик підключається до смартфону або планшету з ОС Android, дозволяючи лікаря швидко провести дослідження. Виробник відзначає, що пристрій формує «точні і якісні клінічні зображення, які можна передати для експертного аналізу і отримати дистанційну консультацію або друга думка».

Philips Lumify робить УЗД доступнішими для всіх, дозволяє проводити діагностику в будь-який час і в будь-якому місці без необхідності транспортувати пацієнта або апарат УЗД.

Наявність різних датчиків дозволяє застосовувати Philips Lumify для ультразвукових досліджень серцево-судинної системи, опорно-рухового апарату, м'яких тканин і судин, органів черевної порожнини і т. п.

Найактуальніші датчики для фельдшерів, машин швидкої допомоги, Фапів, лікарів сімейників і приватної медицини.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner